Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 6 червня 2021

Дата: 06.06.2021 08:15

Станом на 6 червня 2021 року на Сумщині 77255 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 51 осіб (Білопільський р-н – 1, Глухів – 3, Конотоп – 12, Конотопський р-н – 3, Лебедин – 4, Лебединський р-н – 1, Ромни – 3, Суми – 17, Сумський р-н – 7)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1298 летальних випадків, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 74308 осіб, з них за минулу добу – 56 (Білопільський р-н – 4, Глухів – 16, Глухівський р-н – 8, Суми – 24, Сумський р-н – 4).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.