Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 5 червня 2021

Дата: 05.06.2021 08:13

Станом на 5 червня 2021 року на Сумщині 77204 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 39 осіб (Білопільський р-н – 3, Краснопільський р-н – 3, Кролевецький р-н – 1, Недригайлівський р-н – 1, Охтирський р-н – 1, Ромни – 1, Роменський р-н – 1, Суми – 20, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 1, Шостка – 6)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1298 летальних випадків, з них за минулу добу – 2 (Суми – 2).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 74252 осіб, з них за минулу добу – 89 (Білопільський р-н – 3, Великописарівський р-н – 2, Глухів – 1, Глухівський р-н – 1, Конотоп – 5, Конотопський р-н – 5, Краснопільський р-н – 3, Недригайлівський р-н – 15, Охтирка – 1, Путивльський р-н – 9, Ромни – 1, Середино-Будський р-н – 2, Суми – 37, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 1, Шостка – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.