Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 28 травня 2021

Дата: 28.05.2021 09:02

Станом на 28 травня 2021 року на Сумщині 76708 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 98 осіб (Білопільський р-н – 1, Глухів – 1, Конотоп – 21, Конотопський р-н – 4, Краснопільський р-н – 4, Недригайлівський р-н – 3, Охтирка – 2, Охтирський р-н – 1, Ромни – 4, Роменський р-н – 2, Середино-Будський р-н – 1, Суми – 41, Сумський р-н – 4, Шостка – 7, Шосткинський р-н – 2)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1288 летальних випадків, з них за минулу добу – 4 (Краснопільський р-н – 1, Лебедин – 1, Суми – 2).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 73213 осіб, з них за минулу добу – 195 (Білопільський р-н – 5, Буринський р-н – 28, Великописарівський р-н – 2, Глухів – 18, Глухівський р-н – 6, Конотоп – 35, Краснопільський р-н – 6, Кролевецький р-н – 4, Недригайлівський р-н – 2, Охтирка – 2, Охтирський р-н – 2, Середино-Будський р-н – 1, Суми – 59, Сумський р-н – 7, Шостка – 14, Ямпільський р-н – 4).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.