Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 26 травня 2021

Дата: 26.05.2021 08:56

Станом на 26 травня 2021 року на Сумщині 76529 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 93 осіб (Великописарівський р-н – 2, Глухів – 4, Глухівський р-н – 1, Конотоп – 13, Конотопський р-н – 4, Краснопільський р-н – 2, Охтирка – 6, Охтирський р-н – 1, Ромни – 2, Суми – 45, Сумський р-н – 7, Тростянецький р-н – 3, Шостка – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1275 летальних випадків, з них за минулу добу – 3 (Суми – 2, Сумський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 72875 осіб, з них за минулу добу – 218 (Білопільський р-н – 2, Великописарівський р-н – 8, Глухів – 4, Глухівський р-н – 2, Конотоп – 45, Конотопський р-н – 20, Краснопільський р-н – 2, Кролевецький р-н – 5, Охтирський р-н – 3, Путивльський р-н – 6, Ромни – 7, Роменський р-н – 2, Суми – 71, Сумський р-н – 6, Тростянецький р-н – 12, Шостка – 13, Шосткинський р-н – 4, Ямпільський р-н – 6).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.