Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 24 травня 2021

Дата: 24.05.2021 08:50

Станом на 24 травня 2021 року на Сумщині 76178 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 33 осіб (Краснопільський р-н – 1, Ромни – 1, Суми – 26, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1265 летальних випадків, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 72178 осіб, з них за минулу добу – 56 (Білопільський р-н – 6, Краснопільський р-н – 3, Суми – 43, Сумський р-н – 4).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.