Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 23 травня 2021

Дата: 23.05.2021 08:52

Станом на 23 травня 2021 року на Сумщині 76371 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 92 осіб (Білопільський р-н – 5, Буринський р-н – 1, Великописарівський р-н – 1, Глухів – 6, Глухівський р-н – 1, Конотоп – 23, Конотопський р-н – 2, Лебедин – 5, Лебединський р-н – 5, Охтирка – 5, Ромни – 2, Роменський р-н – 2, Суми – 28, Сумський р-н – 6)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1265 летальних випадків, з них за минулу добу – 1 (Глухів – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 72122 осіб, з них за минулу добу – 84 (Білопільський р-н – 2, Глухів – 25, Глухівський р-н – 5, Краснопільський р-н – 2, Суми – 45, Сумський р-н – 5)

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.