Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 22 травня 2021

Дата: 22.05.2021 08:50

Станом на 22 травня 2021 року на Сумщині 76279 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 121 особи (Білопільський р-н – 15, Великописарівський р-н – 4, Глухів – 1, Глухівський р-н – 1, Конотоп – 4, Конотопський р-н – 2, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 1, Липоводолинський р-н – 15, Недригайлівський р-н – 6, Ромни – 5, Роменський р-н – 3, Середино-Будський р-н – 1, Суми – 41, Сумський р-н – 5, Тростянецький р-н – 1, Шостка – 13, Шосткинський р-н – 1, Ямпільський р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1264 летальних випадки, з них за минулу добу – 4 (Краснопільський р-н – 1, Недригайлівський р-н – 1, Суми – 2).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 72038 осіб, з них за минулу добу – 222 (Білопільський р-н – 4, Великописарівський р-н – 4, Глухів – 22, Глухівський р-н – 8, Конотоп – 68, Краснопільський р-н – 2, Кролевецький р-н – 1, Лебедин – 1,  Липоводолинський р-н – 7, Недригайлівський р-н – 7, Охтирка – 3, Ромни – 1, Роменський р-н – 1, Середино-Будський р-н – 2, Суми – 60, Сумський р-н – 10, Тростянецький р-н – 7, Шостка – 13, Ямпільський р-н – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській міській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.