Протидія насильству. Проєкт «Тільки не мовчи»

Дата: 21.05.2021 11:41

Уповноваженим Президента України з прав дитини М. Кулебою спільно з Міжнародною благодійною організацією «Служба порятунку людей» розпочато проєкт щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації «Тільки не мовчи».

За даними Національної поліції України, за минулий рік від сексуального насильства постраждало 410 дітей, цього року – вже 70. Проте ці цифри – лише десята частина від кількості таких злочинів, адже часто факти насильства приховуються. Діти, які страждають від насильства, а також дорослі, які підозрюють насильство, не знають, як діяти в таких ситуаціях.

Юридичну консультацію, психологічну підтримку, допомогу в організації реабілітації дитини можна отримати, зателефонувавши за телефоном Міжнародної благодійної організації «Служба порятунку дітей»: 093-063-53-43.