19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря

Дата: 19.05.2021 08:10

6 грудня 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив Указ Президента щодо запровадження в Україні нового професійного свята – Дня сімейної медицини, який відзначатиметься щороку 19 травня.

У світі професійне свято сімейних лікарів відзначають 19 травня ще з 2010 року. За ініціативи Всесвітньої ради сімейних лікарів WONCA, в яку також входить й Українська асоціація сімейних лікарів, і був започаткований Всесвітній день сімейногоф лікаря.

Шановні сімейні лікарі Ворожбянської громади!

З нагоди професійного свята висловлюємо вам безмежну вдячність за високий професіоналізм та відданість справі.

Обравши цей професійний шлях, ви присвятили своє життя гуманній і благородній справі – порятунку життя та здоров'я людей. Ваша місія – складна й відповідальна, а ваша праця не знає свят і вихідних.

У цей день бажаємо вам міцного здоров’я,  сімейного благополуччя,  успіхів у вашій справі і гарного настрою!