Привітання міського голови з Днем Європи в Україні

Дата: 15.05.2021 08:20

Шановна громадо!

Сьогодні українська спільнота відзначає День Європи. Це свято символізує співпрацю між державами, які мають спільні цінності та інтереси, і зображає прагнення до мирного співіснування та утвердження демократичних принципів.

Для нашого народу це свято має особливе значення, адже Україна є однією з країн, яка поступово рухається вперед до досягнення європейських стандартів. 6 років тому під час Революції Гідності наш народ довів, що Украіїна – це незалежна європейська держава, яка прагне жити за європейськими цінностями.

Приємно відзначити, що з кожним роком змінюється культура, цінності та ставлення громадян до своєї держави, міста, у яких вони проживають. Українці стали більше дбати про порядок і чистоту, піклуватися про збереження і примноження спільних надбань.

Аби стати повноцінними членами європейської спільноти, нашій державі потрібно докласти ще чимало зусиль. Переконаний, що у майбутньому ми досягнемо позитивних результатів у напрямку співпраці з передовими країнами, аби жити у місті та державі європейського зразка.

У цей святковий день зичу Вам, шановна громадо, добробуту, життєвих сил, впевненості у завтрашнім дні та здійснення усіх планів і задумів на благо України!

З повагою ? міський голова Андрій Дружченко