ІЗ ПОЧАТКУ 2021 РОКУ В ОБЛАСТІ УСИНОВЛЕНО 12 ДІТЕЙ

Дата: 16.04.2021 14:35

«Усиновлення та інші сімейні форми виховання відкривають великі можливості для дітей, адже для них немає нічого кращого, аніж рости в турботливій і люблячій сім’ї. Державна політика націлена на сімейне виховання та створює умови для його розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку», - наголошує Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ, начальник служби у справах дітей Сумської облдержадміністрації.

Протягом I кварталу 2021 року в Сумській області усиновлено 12 дітей, що на 2 дітей більше, ніж у відповідному періоді 2020 року.

З них 8 дітей усиновлено громадянами України та 4 - іноземними громадянами.

Переважну більшість дітей усиновлено з сімей опікунів та прийомних сімей – 6, двоє дітей усиновлені із Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини і 4 – із закладів інституційного догляду та виховання дітей системи підпорядкування МОН.

Якщо Ви, сім’я чи особа, бажаєте подарувати своє тепло дітям, які втратили піклування батьків, Ви можете стати усиновлювачем, опікуном, прийомними батьками чи батьками-вихователями ДБСТ.

Із приводу запитань та консультацій можна звертатися до служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації за телефоном: (0542) 60-77-22.

За матеріалами Служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації