Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 12 травня 2021

Дата: 12.05.2021 08:30

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 58 осіб (Білопільський р-н – 3, Буринський р-н – 7, Великописарівський р-н – 2, Глухів – 1, Глухівський р-н – 1, Конотоп – 1, Кролевецький р-н – 1, Лебединський р-н – 1Недригайлівський р-н – 4, Охтирка – 1, Охтирський р-н – 1, Путивльський р-н – 8, Ромни – 1, Суми – 20, Тростянецький р-н – 5, Ямпільський р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1191 летальний випадок, з них за минулу добу – 12 (Буринський р-н – 1, Конотоп – 1, Краснопільський р-н – 1, Лебединський р-н – 2, Суми – 6, Тростянецький р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 68742 осіб, з них за минулу добу – 655 (Білопільський р-н – 9, Буринський р-н – 4, Великописарівський р-н – 11, Глухів – 48, Глухівський р-н – 32, Конотоп – 4, Краснопільський р-н – 4, Лебедин – 2, Лебединський р-н – 4, Липоводолинський р-н – 4, Недригайлівський р-н – 22, Охтирка – 19, Охтирський р-н – 5, Путивльський р-н – 24, Ромни – 52, Роменський р-н – 35, Середино-Будський р-н – 1, Суми – 284, Сумський р-н – 31, Тростянецький р-н – 8, Шостка – 38, Шосткинський р-н – 9, Ямпільський р-н – 5).

Станом на ранок у Ворожбянській міській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.