Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 11 травня 2021

Дата: 11.05.2021 08:30

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 51 осіб (Білопільський р-н – 6, Глухів – 3, Конотоп – 16, Суми – 25, Сумський р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1179 летальних випадків, з них за минулу добу – 1 (Краснопільський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 68087 осіб, з них за минулу добу – 290 (Білопільський р-н – 12, Глухів – 40, Глухівський р-н – 12, Конотоп – 19, Конотопський р-н – 8, Краснопільський р-н – 4, Кролевецький р-н – 21, Лебедин – 4, Лебединський р-н – 5, Суми – 131, Сумський р-н – 20, Тростянецький р-н – 14).

Станом на ранок у Ворожбянській міській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.