Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 9 травня 2021

Дата: 09.05.2021 08:30

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 225 осіб (Буринський р-н – 3, Глухів – 12, Глухівський р-н – 5, Конотоп – 53, Конотопський р-н – 8, Краснопільський р-н – 10, Кролевецький р-н – 3, Лебедин – 4, Лебединський р-н – 7Липоводолинський р-н – 8, Недригайлівський р-н – 2, Охтирка – 7, Охтирський р-н – 1, Ромни – 22, Роменський р-н – 16, Суми – 32, Сумський р-н – 11, Тростянецький р-н – 5, Шостка – 16)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1178 летальних випадків, з них за минулу добу – 3 (Буринський р-н – 1, Глухівський р-н – 1, Сумський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 67345 осіб, з них за минулу добу – 593 (Білопільський р-н – 17, Великописарівський р-н – 13, Глухів – 8, Глухівський р-н – 3, Конотоп – 1, Конотопський р-н – 1, Краснопільський р-н – 8, Лебедин – 37, Лебединський р-н – 20, Липоводолинський р-н – 2, Охтирка – 19, Охтирський р-н – 20, Ромни – 31, Роменський р-н – 37, Середино-Будський р-н – 4, Суми – 307, Сумський р-н – 26, Тростянецький р-н – 6, Шостка – 31, Шосткинський р-н – 2).

Станом на ранок у Ворожбянській міській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.