З Міжнародним днем медичної сестри!

Дата: 12.05.2021 08:10

Шановні медичні сестри Ворожбянської міської територіальної громади!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!

Серед усіх професій, які є в охороні здоров’я, наймилосерднішими справедливо вважають фах медсестри, акушерки, фельдшера. Адже основними рисами людей, які їх обрали, є самовідданість і жертовність. Недаремно ті, хто у найтяжчі хвилини свого життя потребує особливої уваги та опіки, називають вас своїми янголами-охоронцями, а за даними статистики, саме на плечі медсестер лягає близько 80% усього догляду за хворими.

Сьогодні медичні сестри знаходяться на «лінії вогню» та ризикують власним здоров’ям заради пацієнтів, щоразу підтверджуючи, що в медицині немає випадкових, є лише за покликанням!

За ваш невтомний труд – низький вам уклін і найкращі побажання. За вашу скромність і вірність обов’язку – честь і шана. Нехай Ваша праця ніколи не буде непоміченою. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, миру, поваги, успіхів та оптимізму!