Працюй безпечно

Дата: 06.05.2021 15:40

Як діяти, якщо за кордоном, замість обіцяної гарної роботи, ви опинились у трудовому рабстві? Ось, що треба зробити ще перед виїздом з України:

• Запам’ятайте телефони родичів або друзів.
  • Повідомте рідним адресу майбутньої роботи та проживання. А, також, дані осіб, які вас працевлаштували.
  • Зробіть ксерокопії паспортів та сховайте їх у речах. Скани документів завантажте у хмарне сховище.
  • Запам’ятайте телефони українського консульства чи дипломатичного представництва.
  • Домовтесь із рідними про умовну фразу чи кодове слово на випадок небезпечної ситуації.

Більше порад про те, як не стати потерпілим від трудового рабства ви знайдете на нашій сторінці. Поділіться нею зі своїми друзями чи родичами, які збираються на заробітки за кордон. #працюйбезпечно