Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 6 травня 2021

Дата: 06.05.2021 09:00

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 139 осіб (Білопільський р-н – 9, Буринський р-н – 8, Великописарівський р-н – 4, Глухів – 5, Глухівський р-н – 6, Конотоп – 3, Конотопський р-н – 4, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 1, Лебедин – 5, Лебединський р-н – 1Недригайлівський р-н – 6, Охтирський р-н – 5, Путивльський р-н – 15, Ромни – 2, Роменський р-н – 2, Суми – 33, Сумський р-н – 4, Тростянецький р-н – 14, Шостка – 2, Ямпільський р-н – 9)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1150 летальних випадків, з них за минулу добу – 14 (Буринський р-н – 1, Глухів – 3, Конотоп – 3, Суми – 5, Шостка – 2).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 64806 осіб, з них за минулу добу – 446 (Білопільський р-н – 3, Буринський р-н – 32, Великописарівський р-н – 7, Глухів – 13, Глухівський р-н – 14, Конотоп – 32, Кролевецький р-н – 2, Лебедин – 11, Лебединський р-н – 6, Липоводолинський р-н – 1, Недригайлівський р-н – 12, Охтирка – 7, Охтирський р-н – 8, Путивльський р-н – 38, Ромни – 15, Роменський р-н – 18, Середино-Будський р-н – 2, Суми – 115, Сумський р-н – 19, Тростянецький р-н – 3, Шостка – 80, Шосткинський р-н –8).

Станом на ранок у Ворожбянській міській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.