Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 4 травня 2021

Дата: 04.05.2021 08:56

Станом на 4 травня 2021 року на Сумщині 73383 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 60 осіб (Буринський р-н – 3, Глухів – 3, Лебединський р-н – 1, Суми – 50, Сумський р-н – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1135 летальних випадків, з них за минулу добу – 4 (Глухів – 2, Суми – 2).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 63954 осіб, з них за минулу добу – 331 (Білопільський р-н – 44, Глухів – 17, Глухівський р-н – 4, Краснопільський р-н – 4, Лебедин – 20, Лебединський р-н – 22, Суми – 202, Сумський р-н – 18).

Станом на ранок у Ворожбянській міській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.