Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 3 травня 2021

Дата: 03.05.2021 08:54

Станом на 3 травня 2021 року на Сумщині 73323 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 231 осіб (Білопільський р-н – 6, Конотоп – 38, Конотопський р-н – 6, Лебедин – 15, Лебединський р-н – 23, Ромни – 1, Суми – 67, Сумський р-н – 12, Тростянецький р-н – 1, Шостка – 59, Шосткинський р-н – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1131 летальний випадок, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 63623 осіб, з них за минулу добу – 133 (Білопільський р-н – 2, Краснопільський р-н – 1, Лебедин – 7, Лебединський р-н – 16, Суми – 92, Сумський р-н – 15).

Станом на ранок у Ворожбянській міській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.