Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 2 травня 2021

Дата: 02.05.2021 08:49

Станом на 2 травня 2021 року на Сумщині 73092 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 175 осіб (Білопільський р-н – 13, Буринський р-н – 4, Великописарівський р-н – 3, Глухів – 8, Глухівський р-н – 3, Конотоп – 10, Краснопільський р-н – 8, Лебедин – 12, Лебединський р-н – 3, Недригайлівський р-н – 1, Охтирка – 15, Ромни – 9, Роменський р-н – 9, Суми – 64, Сумський р-н – 9, Тростянецький р-н – 4.)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1131 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 63490 осіб, з них за минулу добу – 126 (Білопільський р-н – 7, Буринський р-н – 1, Глухів – 5, Глухівський р-н – 5, Краснопільський р-н – 25, Липоводолинський р-н – 1, Суми – 50, Сумський р-н – 26, Тростянецький р-н – 6).

Станом на ранок у Ворожбянській міській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.