Зустріч із народним депутатом України Ігорем Васильєвим та депутатом Сумської обласної ради Сергієм Іщенком

Дата: 01.04.2021 13:00

Сьогодні відбулася зустріч із народним депутатом України Ігорем Васильєвим та депутатом Сумської обласної ради Сергієм Іщенком.

Міський голова Андрій Дружченко озвучив ряд нагальних питань, розв'язання яких є пріоритетом для громади:

• недопущення скорочення робочих місць на території громади керівництвом Укрзалізниці;
  • вирішення подальшої участі Будинку науки та техніки, а саме передачу його на баланс Ворожбянської міської ради;
  • зарахування ПДФО по місцю знаходження виробничих підрозділів, а не за місцем реєстрації підприємств;
  • удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин, щоб громада мала змогу розпоряджатися землею на своїй території самостійно;
  • просування у ремонті частини дороги Білопілля - Терни протяжністю 27 кілометрів.

Ігор Сергійович постійно контактує з керівництвом громади, знає про всі ці проблемні питання, обіцяє тримати їх на контролі та вирішити за першої ліпшої можливості.

Міський голова висловив подяку Ігорю Васильєву та Сергію Іщенко за відстоювання та сприяння у виділенні субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання дороги по вул. та пров. Чехова (3 млн. грн), вул. Климівській (3,5 млн. грн) та за заплановане будівництво критого спортмайданчика на території Ворожбянського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 (6,5 млн. грн).

Після зустрічі народним та обласним депутатами було проведено прийом громадян із особистих питань.