Про тимчасовий порядок обслуговування клієнтів Білопільською районною філією Сумського обласного зайнятості

Дата: 02.04.2021 15:00

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», наказом Державного центру зайнятості від 19.11.2020 року № 73 «Про порядок дій під час обслуговування клієнтів державної служби зайнятості в умовах карантину» з 05 по 16 квітня 2021 року тимчасово обслуговування клієнтів здійснюється в дистанційному режимі, реєстрація безробітних проводиться виключно шляхом подання особами відповідних заяв через портал державних послуг «Дія» з підтвердженням кваліфікованим електронним підписом (КЕП).