Відзначення 207-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 09.03.2021 08:00

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине…

От де, люде, наша слава,

Слава України!

Тарас Шевченко

Сьогодні минає 207 років від дня народження нашого національного пророка, невмирущого генія слова, поета, драматурга, художника, політичного та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

За традицією, початок березня це – особливі для нашого народу дні, пов’язані  із Шевченківськими датами: народження (9 березня 1814 р.) та відходу у вічність (10 березня 1861 р.)

Славне ім’я  Кобзаря стало символом нації, а його творчість –  джерелом пізнання і натхнення, духовною основою, на якій була зведена незалежність Української держави.

Твори Великого українця є актуальними і сьогодні – у часи, коли держава переживає важливі ключові моменти своєї новітньої історії.

Шевченківське слово знаменує вільний дух та свободу і об’єднує всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань. І саме це є приводом для того, щоб знов і знов повертатися до переосмислювання спадщини його в контексті сьогоденності.

Тож будьмо гідними продовжувачами Шевченківської справи, патріотами своєї землі.

З Днем народження, великий Поете України!