Привітання з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2021 08:00

Шановні жителі Ворожбянської міської територіальної громади!

22 січня наша держава відзначає велике свято — День Соборності України. Цей зимовий день 1919 року закарбувався у всесвітній історії як день, коли велелюдне зібрання українців на Софіївській площі у Києві проголосило Злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

День Злуки став символом зміцнення української нації, доказом незламності нашого духу та щирість бажання бути незалежними! Історичний Акт 1919 року увінчав прагнення українців, століттями розділених і поневолених різними імперіями, жити у своїй єдиній європейській державі! Сьогодні Соборність України означає духовну згуртованість усіх громадян навколо національної єдності, спротиву зовнішній агресії, недопущення повторення злочинів тоталітарних режимів.

У складних умовах сьогодення ідея соборності не тільки актуальна, а й наповнюється особливим сенсом. Сьогодні, хлопці та дівчата — бійці в районі проведення ООС, так само як і їхні прадіди понад 100 років тому, відстоюють незалежність України.

Щиросердно вітаємо всіх із Днем Соборності України! Міцного здоров’я, шановні земляки, вам та вашим близьким, добробуту та плідної праці на користь громади та України в цілому!

Нехай Господь береже усіх нас та нашу рідну Україну!