Привітання міського голови Дружченка Андрія Вікторовича із Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2019 08:00

Дорогі ворожбяни!

Від щирого серця радий вітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця - Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.

Ще один рік нашого життя стає історією. Дуже багато було зроблено за цей рік у місті. Попри труднощі, ми успішно долали проблеми, створювали комфортне середовище для життя кожного з нас, здобували свої маленькі перемоги. Минулий рік збагатив нас досвідом, згуртував і дав поштовх до кращого майбутнього.

2019-й став роком нарощування показників соціально-економічного розвитку міста. Найбільші досягнення – нові асфальтовані дороги, освітлені вулиці, оновлені засоби для навчання школярам, створення комфортних умов для найменших діточок, придбання медичного обладнання для амбулаторії та проведення інших робіт по впорядкуванню міста.

Від імені Ворожбянської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто хочу подякувати усім за розуміння та всебічну підтримку, працьовитість і наполегливість.

Новорічне свято – це завжди нові надії та сподівання. Тож нехай усі прикрощі та негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному Любові та Віри. Подаруємо найдорожче і найцінніше - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Хай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

З Новим роком та Різдвом Христовим!